HOME GALLERY DAY STORIES BIO PROOFING AWARDS CONTACT

Todėl, kad taip mums gera

Mudu, Laima ir Simas esame pora, abu esame fotografai - kiek skirtingo profilio, tačiau vestuvėse, rodos, vis labiau panašūs.

Taip yra tik todėl, kad kai vos vienas iš mūsų yra laisvas, lekia padėti kitam. Mes kartu kuriame dienos istoriją, dviese atrenkame stipriausius kadrus, peržiūrime vienas kito atliktą darbą. Dviese susitinkame ir su būsimu jaunikiu, nuotaka. Praktiškai mudu jau dirbame kartu, tik tas svarbus oficialus žingsnis vis buvo apsuptas klausimų ir todėl atidėliojamas...

Bet dabar nusprendėme garsiai visiems pasakyti - du, jau kurį laiką vestuvių fotografijos nišoje figuruojantys vardai „Laima Kavaliauskaitė Photography“ ir „Simas Bernotas Photography“ susijungia į vieną. 

Ne tik todėl, kad taip saugiau, ar kad vienas geriau fotografuoja nuotaką ir skaito kūno kalbą, o kitas jaunikį, ar ieško netikėtų istorijų reportažo metu, o ir todėl, kad taip mums gera, taip gera ir mūsų poroms. Gera būti dviese ir puikiai suprasti vienas kitą.

Kartais juokaudami kolegiškai paspaudžiame vienas kitam ranką, už sėkmingą darbą, bet po to seka bučinys. Kai kuriom dienom tai veikia tarsi prakeikimas, bet, iš tikrųjų, džiaugiamės ir dėkojame likimui.

×
×